آمار کرونا کردستان ۱۰ اردیبهشت؛ ۳ فوتی و ۲۲۰ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۱۰ اردیبهشت ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۶۳۳ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۳۱۷ نفر در شهرستان سنندج، ۸۵ نفر در شهرستان سقز، ۵۰ نفر در شهرستان قروه، ۴۵ نفر در شهرستان بیجار، ۲۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۶ نفر در شهرستان دیواندره، ۴۶ نفر در شهرستان بانه، ۳۶ نفر در شهرستان مریوان، ۴ نفر در شهرستان سروآباد و ۵ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۰ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند، ادامه داد: هم اکنون ۸۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۲۳۲ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۸۹ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۸ نفر در شهرستان مریوان، ۲۲۴ نفر در شهرستان سقز، ۹۱ نفر در شهرستان قروه، ۵۶ نفر در شهرستان بیجار، ۷۳ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۳ نفر در شهرستان دیواندره، ۹۶ نفر در شهرستان بانه، ۱۹ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 490324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.