رونمایی از سه محصول رسانه‌ای در هفته فرهنگی اصفهان

مدیر فرهنگسرای رسانه از رونمایی سه محصول "رساموز"، "نشریات درنگ" و ۲۰ موشن گرافی "پیام و سیما" در هفته فرهنگی اصفهان خبر داد.

به گزارش ایمنا، فاطمه شفیعی در این باره اظهار کرد: مجموعه "رساموز" ترکیب ۲۰ کلیپ آموزشی در حوزه سواد رسانه‌ای است که با هدف ارتقا سواد رسانه‌ای با بهره مندی از بهترین اساتید کشور تهیه شده و در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که به عنوان زیست دوم مردم شناخته می‌شود، منتشر خواهد شد.

وی افزود: تشخیص اخبار فیک، مدیریت استفاده از فضای مجازی و آسیب‌ها و فرصت‌های مجازی مهم‌ترین محور برنامه رساموز است که به پاتوقی برای دانستنی‌های رسانه تبدیل شده و در خانه جوان رونمایی می‌شود.

مدیر فرهنگسرای رسانه با اشاره به تهیه ۲۰ دوره موشن گرافی با موضوع حقوق کودک در فضای رسانه گفت: دو شخصیت پیام و سیما در این موشن ها خلق شده اند که به ارائه ۲۰ شعار و پیام کوتاه درباره حقوق کودکان در فضای مجازی می‌پردازند که از آن جمله می‌توان به مواردی شامل عدم باز کردن حساب رسانه‌ای به نام کودکان، منتشر نکردن تصاویر کودکان، عدم استفاده از کودکان برای رونق کسب و کار اشاره کرد.

شفیعی تصریح کرد: نشریه الکترونیک درنگ به صورت ماهنامه با محویت کودک و نوجوان در فضای مجازی منتشر می‌شود که هر شماره به موضوعی می‌پردازد که مجموعه این نشریه‌ها نیز در یک مجموعه ارائه خواهد شد.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۳۵۵۴۴۰۹۶ تماس حاصل کنند.

رونمایی از سه محصول رسانه‌ای در هفته فرهنگی اصفهان

کد خبر 489932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.