مصدومیت ۳ کودک در انفجار مهیب منزل مسکونی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مصدومیت ۳ کودک و سوختگی مردی میانسال درپی وقوع انفجار در یک منزل مسکونی خبر داد.

به گزارش ایمنا، سیدجلال ملکی، اظهار کرد: وقوع حادثه انفجار و حریق در یک منزل مسکونی در ساعت ۱۲:۵۰ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در شهرک ولیعصر، خیابان طالقانی اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که انفجار در یک خانه مسکونی یک طبقه قدیمی به مساحت حدود ۶۰ متر مربع رخ داده و شدت آن به حدی بوده که شیشه‌های ساختمان و بخش‌هایی از در دیوار به طور کامل تخریب شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در پی این حادثه مردی حدوداً ۴۵ ساله که پدر خانواده بود دچار سوختگی و آسیب دیدگی شدید شده بود، گفت: همچنین سه کودک شامل پسربچه‌ای دو ساله، و دو دختربچه سه و ۱۰ ساله نیز دچار مصدومیت شدند که عوامل اورژانس این افراد را به بیمارستان منتقل کردند.

ملکی علت این حادثه را نشست گاز از آبگرمکن اعلام کرد و گفت: آتش‌نشانان در حال حاضر مشغول عملیات ایمن‌سازی محل هستند و تا دقایقی دیگر با تحویل محل، به مأموریت خود خاتمه خواهند داد.

منبع: ایسنا

کد خبر 489489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.