پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

ثبت نام بهمن موتور برای طرح جدید ثبت پیش فروش نقدی، فروش فوری نقدی و فروش نقدی اقساطی خودروهای وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل، وانت کارا تک کابین جدید، وانت کارا دوکابین جدید در اردیبهشت ۱۴۰۰ با موعد تحویل خرداد و شهریورماه ۱۴۰۰ آغاز شد.

به گزارش ایمنا، شرکت بهمن موتور در راستای پاسخ به نیاز بازار طرح جدید پیش فروش محصولات خود را اجرا کرد.

زمان ثبت نام در طرح بهمن موتور

ثبت نام در طرح‌های جدید فروش و پیش فروش بهمن موتور از روز شنبه مورخ ۴ اردیبهشت شروع شده است. با توجه به اینکه امکان دارد برخی از کارت‌های بانکی دارای سقف پرداخت باشند لازم است پیش از اقدام به ثبت نام، از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی اطمینان حاصل گردد.

آدرس سایت ثبت نام بهمن موتور

متقاضیان برای ثبت نام در درگاه اینترنتی فروش محصولات بهمن موتور بایستی به آدرس https://bahman.iranecar.com مراجعه نمایند.

پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

مبلغ پیش پرداخت محصولات بهمن موتور

در طرح جدید بهمن موتور سه محصول این خودرو سازی با پیش پرداخت علی الحساب زیر عرضه می‌شوند:

 • وانت کاپرا دو کابین با پیش پرداخت ۳ میلیون و ۹۲ هزار و ۶۰۰ تومان
 • وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید با پیش پرداخت ۱۱۰ میلیون تومان
 • وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید با پیش پرداخت ۱۱۹ میلیون تومان

مهلت واریز وجه بهمن موتور

در طرح فروش اردیبهشت ماه بهمن موتور واریز وجه از طریق همان درگاه اینترنتی و در پایان مراحل ثبت نام انجام می‌پذیرد فقط باید نسبت به سقف برداشت کارت پیش از آغاز فرآیند ثبت نام اظمینان حاصل کرد.

زمان تحویل محصولات بهمن موتور

 • وانت کاپرا دو کابین: خرداد ۱۴۰۰
 • وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید: خرداد و شهریور ۱۴۰۰ (چند طرح فروش)
 • وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید: خرداد و شهریور ۱۴۰۰ (چند طرح فروش)

پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

رنگ محصولات بهمن موتور

 • وانت کاپرا دو کابین: سفید
 • وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید: نقره‌ای متالیک، نقرآبی متالیک، سفید
 • وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید: نقره‌ای متالیک، نقرآبی متالیک، سفید

قیمت قطعی محصولات بهمن موتور

در طرح پیش فروش محصولات بهمن موتور قیمت قطعی محصول در زمان ارسال دعوتنامه مشخص شده و شامل مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های شماره گذاری و بیمه شخص ثالث است. مبلغ ما به التفاوت نهایی پس از اعمال سود مشارکت اعلام می‌گردد.

آموزش ثبت نام محصولات بهمن موتور

برای ثبت نام وارد سایت فروش محصولات کرمان موتور شده و بعد از محیا کردن شرایط اولیه مثل: اطمینان از سقف برداشت کارت بانکی، مشخص کردن یک شماره شبا و … وارد قسمت ثبت نام بهمن موتور می‌شویم.

نکته: ارائه مدارک تکمیل پرونده ظرف مدت ۴۸ ساعت از تاریخ ثبت نام به نمایندگی الزامی است.

 • مرحله اول: انتخاب نوع خودرو: در این قسمت تمامی خودروهایی که شرکت بهمن موتور برای فروشش برنامه‌ای ارائه کرده است مشخص شده‌اند و شما فقط موظف به انتخاب نوع خودرو می‌باشید.
 • مرحله دوم: انتخاب برنامه فروش: پس از انتخاب نوع خودرو مورد نظر باید از بین برنامه‌هایی که برای خودرو مورد نظر اعلام شده است انتخاب خود را انجام دهید.
 • مرحله سوم: تعیین مشخصات و تأیید شرایط واگذاری: در این قسمت با توجه به خودروی انتخابی در رابطه با رنگ اتومبیل درخواستی باید اطلاعاتتان را ثبت کنید و در ادامه متن شرایط واگذاری پیش روی شما قرار دارد و شما می‌توانید پس از مطالعه و آگاهی از شرایط فروش خودرو مورد نظر با تأیید شرایط وارد مرحله بعد شوید.
 • مرحله چهارم: ثبت اطلاعات مشتری: شما در این قسمت پس از انتخاب نوع مشتری حقیقی یا حقوقی باید اطلاعات شخصی خود و یا شرکتتان را به ثبت برسانید. پس از ثبت اطلاعات و برطرف کردن خطاهای احتمالی و تأیید اطلاعات وارد شده وارد مرحله بعد می‌شوید.
 • مرحله پنجم: انتخاب نمایندگی و درگاه پرداخت: در این مرحله لازم است شما با انتخاب استان و شهرستان محل سکونتتان نمایندگی مورد نظر خود را برای تحویل خودرو و احراز اصالت مدارک انتخاب کنید. پس از انتخاب نمایندگی آدرس آن برای شما نمایان خواهد شد. پس از انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت مبلغ وارد مرحله بعد و درگاه واریز وجه خواهید شد.
 • مرحله ششم: تأیید پرداخت: در این مرحله پرداخت شما تایید شده و برای احراز مدارک و ادامه مراحل به نمایندگی ارجاع داده می‌شوید.

شرایط عمومی فروش نقدی بهمن موتور

 • ثبت نام از طریق سایت انجام شده و سایر مراحل ثبت نام از قبیل احراز هویت، تحویل خودرو و … در عاملیت مجاز صورت خواهد پذیرفت.
 • در این روش فروش الزام تطابق آدرس خریدار با استان‌های مجاز اعلام شده با استان عاملیت می‌بایست رعایت شود. بدین معنی که شهر شماره گذاری خریدار می‌بایست با استان‌های مجاز با استان عاملیت یکسان باشد.
 • در این روش فروش، صلح به غیر امکانپذیر نیست. خریدار حق انتقال و واگذاری این قرارداد (صلح) را در هر زمانی که باشد، از خود سلب می‌کند.
 • پس از ثبت نام امکان تغییر رنگ، تغییر عاملیت، تغییر خودروی خریداری شده و تغییر شرایط خرید میسر نیست.
 • با توجه به اینکه در روش فروش نقدی با موعد تحویل فوری، به محض انجام ثبت نام و تشکیل کامل پرونده، امکان تخصیص وجود خواهد داشت، لازم است تا در صورت تمایل خریدار به انصراف، حتماً از عدم تخصیص خودرو اطمینان حاصل شود؛ در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه شرکت نیست.
 • خریدار می باید حداکثر ظرف ۳ روز کاری پس از اعلام شرکت / عاملیت، مبنی بر آماده تحویل بودن خودرو، نسبت به دریافت و خروج آن از محل تحویل، اقدام نماید. پس از سپری شدن مهلت مذکور، شرکت / عاملیت نماینده خریدار محسوب و می‌تواند خودرو را به پارکینگ عمومی منتقل نموده و کلیه هزینه‌های نگهداری، بارگیری و حمل بر عهده خریدار است.
 • در صورت بروز هرگونه تأخیر احتمالی در تحویل خودرو، معادل دو و نیم درصد (ماهانه) جریمه تأخیر به مبلغ نقدی پرداختی، به صورت روزشمار محاسبه و ظرف ۷ روز کاری قابل پرداخت خواهد بود. سود تأخیر تنها به پرونده‌هایی تعلق می‌گیرد که ارسال مدارک خریدار و پرداختی‌های خریدار برابر شرایط این بخشنامه صورت گرفته باشد.
 • هزینه‌های مربوط به مالیات بر ارزش افزوده، عوارض، شماره گذاری، بیمه شخص ثالث و سایر هزینه‌های مرتبط در قیمت خودرو لحاظ گردیده و در صورت تغییر هر یک از موارد در زمان صدور حواله، خریدار موظف به پرداخت ما به التفاوت است.
 • خریدار به شرکت اختیار می‌دهد خودروی مورد معامله را قبل از تحویل، نزد بیمه گر منتخب شرکت، بیمه ثالث کرده و هزینه آن از خریدار اخذ کند.

پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

شرایط فروش اقساطی بهمن موتور

 • خریدار باید متعهد گردد که هیچ گونه چک معوق یا سررسید نشده ای در سیستم مالی بهمن موتور ندارد.
 • در این روش فروش هر کد ملی یا شناسه اقتصادی مجاز به ثبت نام یک دستگاه از کل بخشنامه است.
 • در این روش فروش صرفاً خریدارانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هر گونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک، اعتبار سنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط سفید یا زرد، ادامه فرآیند فروش امکانپذیر خواهد بود. بدین منظور چنانچه خریدار، وجه پیش پرداخت را واریز ولی به هر دلیلی اعتبار سنجی را ارائه ننماید و یا فاقد شرایط قابل پذیرش باشد، ثبت نام خریدار از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه پرداختی مسترد خواهد شد.
 • شرایط فروش این بخشنامه با توجه به مدت بازپرداخت دارای بیمه بدنه یک یا دو ساله است که مبلغ آن در چک‌های بازپرداخت لحاظ گردیده است.
 • اسناد و شناسنامه خودروی واگذاری (با شرایط فروش اعتباری) به نام خریدار و در رهن شرکت بهمن موتور قرار می‌گیرد و هزینه فک رهن خودرو پس از اتمام پرداخت کلیه وجوه خودرو بر عهده شرکت بهمن موتور است و خریدار از این بابت هزینه‌ای پرداخت نخواهد کرد.
 • صادر کننده چک بایستی پرینت سه ماه آخر حساب جاری خود را که ممهور به مهر بانک است هنگام ثبت نام به عاملیت تحویل دهد
 • در هنگام تشکیل مدارک گواهی امضا محضری خریدار (صادر کننده چک) می باید اخذ گردد.
 • گواهی ثبت نام الکترونیک قضائی (ثناء) (با مراجعه به یکی از دادگستری‌ها و یا دفاتر خدمات قضائی) می باید توسط خریدار اخذ و در زمان تشکیل پرونده ارائه شود.
 • ارائه یک فقره چک ضمانت به مجموع مبلغ اقساط در وجه شرکت بهمن موتور توسط خریدار الزامی است.

فروش وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل در اردیبهشت ۱۴۰۰

بر اساس اعلام شرکت خودرو سازی بهمن موتور در طرح فروش فروش وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل ۳ برنامه فروش اعلام شده است:

 • فروش نقدی وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و با قیمت قطعی ۵۶۰ میلیون و ۸۶۸ هزار و ۴۰۰ تومان که در زمان ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی به حساب بهمن موتور واریز می‌شود.

پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

 • فروش اقساطی وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل (۱) با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و پیش پرداخت ۳۹۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی با نرخ سود تسهیلات ۱۶ درصدی و اقساط ۱۸ ماهه (۶ فقره چک هر سه ماه با مبلغ ۳۵ میلیون و ۲۷۲ هزار و ۹۰۰ تومان) دارای دو سال بیمه بدنه
 • فروش اقساطی وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل (۲) با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و پیش پرداخت ۳۹۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی با نرخ سود تسهیلات ۱۶ درصدی و اقساط ۱۲ ماهه (۴ فقره چک هر سه ماه با مبلغ ۴۸ میلیون و ۷۹۲ هزار و ۱۰۰ تومان) دارای یک سال بیمه بدنه

پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

فروش وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید (تیپ ۳)

بر اساس اعلام شرکت خودرو سازی بهمن موتور در طرح فروش فروش وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید ۴ برنامه فروش اعلام شده است:

 • فروش نقدی وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و با قیمت قطعی ۲۳۸ میلیون تومان که در زمان ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی به حساب بهمن موتور واریز می‌شود.

پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

 • فروش اقساطی وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی (۱) با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و پیش پرداخت ۱۴۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی با نرخ سود تسهیلات ۱۶ درصدی و اقساط ۱۲ ماهه (۴ فقره چک هر سه ماه با مبلغ ۲۷ میلیون و ۳۴۵ هزار و ۴۰۰ تومان) دارای یک سال بیمه بدنه
 • فروش اقساطی وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی (۲) با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و پیش پرداخت ۱۴۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی با نرخ سود تسهیلات ۱۶ درصدی و اقساط ۱۸ ماهه (۶ فقره چک هر سه ماه با مبلغ ۱۹ میلیون و ۵۷۰ هزار و ۶۰۰ تومان) دارای دو سال بیمه بدنه
 • پیش فروش وانت کارا دو کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی با موعد تحویل هفته چهارم شهریور ۱۴۰۰ و پیش پرداخت ۱۱۹ میلیون تومانی با نرخ سود مشارکت ۲۰ درصد و سود انصراف ۱۴ درصدی

پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

فروش وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید (تیپ ۳)

بر اساس اعلام شرکت خودرو سازی بهمن موتور در طرح فروش فروش وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی جدید ۴ برنامه فروش اعلام شده است:

 • فروش نقدی وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و با قیمت قطعی ۲۲۰ میلیون تومان که در زمان ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی به حساب بهمن موتور واریز می‌شود.
 • فروش اقساطی وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی (۱) با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و پیش پرداخت ۱۳۲ میلیون تومانی با نرخ سود تسهیلات ۱۶ درصدی و اقساط ۱۲ ماهه (۴ فقره چک هر سه ماه با مبلغ ۲۵ میلیون و ۲۷۳ هزار و ۷۰۰ تومان) دارای یک سال بیمه بدنه
 • فروش اقساطی وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی (۲) با موعد تحویل هفته چهارم خرداد ۱۴۰۰ و پیش پرداخت ۱۳۲ میلیون تومانی با نرخ سود تسهیلات ۱۶ درصدی و اقساط ۱۸ ماهه (۶ فقره چک هر سه ماه با مبلغ ۱۸ میلیون و ۹۰ هزار و ۵۰۰ تومان) دارای دو سال بیمه بدنه
 • پیش فروش وانت کارا تک کابین با فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی با موعد تحویل هفته چهارم شهریور ۱۴۰۰ و پیش پرداخت ۱۱۰ میلیون تومانی با نرخ سود مشارکت ۲۰ درصد و سود انصراف ۱۴ درصدی

  پیش فروش خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰ + قیمت، جزئیات ثبت نام و فروش فوری بهمن موتور

کد خبر 488952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 2
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • رسول کرمعلی IR ۰۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
  3 9
  عالیه
 • محمد IR ۱۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
  5 1
  قیمت ماشینهای کارا بسیار برای سازمان بهشت زهرا عالیه چون فقط بدرد مرده کشی می خورن اتاق این ماشین از ۵۰سال پیش که به عنوان وانت مزدا وارد ایران شده هیچ تغییر نکرده هیچ موتورشم چقدر چی بگم والله عالتر شده ۲۴۰میلیونم که برازنده همچین ماشینی هست
 • IR ۲۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
  5 1
  سلام دوست دارم وانت مزدا دو کابین بگیرم چون هم سواری هست هم بارکشی ولی وضعیت مالی خوب نیست واقسا ط ان با لاست توان خرید ندارم
 • moh IR ۰۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
  0 0
  وجدانن اگه مردین و باوجودین خودروی چینی بخرین ولی خودرو ایرانی نخرین دلار داره میاد پایین قیمت خودرو داخلی البت مونتاژ ماهی بالا میره من که شده گرونتر هم بخرم پول به ماشین ایرانی نمیدم
 • ایران IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
  2 0
  5 سال پیش 4 تونان حقوقم بود قیمت این ماشین 39 تومان بود نمیتونستییم بخرییم الان با حقوق 5 و نیم ملیون باید خواب ماشین 2230 میلیونی را ببینم خجالت بکشین انتشار بدیین
 • ماران IR ۱۶:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
  0 1
  قیمتا خوبه کاش میتونستم نقدی بخرم