غرب و جنوب اصفهان در انتظار رگبارهای بهاری است

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: شاهد گذر امواج ناپایدار تا روز چهارشنبه بر روی استان اصفهان خواهیم بود و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق نیمه ابری است، گاهی وزش باد شدید را خواهیم داشت و امروز هم شاهد رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق در مناطق غرب و جنوب هستیم.

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به گذر امواج ناپایدار تا اواخر روز چهارشنبه بر روی استان اصفهان، اظهار کرد: در این مدت آسمان بسیاری از مناطق نیمه ابری است، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید را خواهیم داشت.

وی با اشاره به بارش‌های بهاری در اکثر مناطق استان، تصریح کرد: تا روز چهارشنبه شاهد بارش‌های پراکنده بهاری هستیم، بارش‌های رگباری بهاری گاهی همراه با رعد و برق است و امروز نیز شاهد رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق به ویژه در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان خواهیم بود و فردا وقوع بارش‌ها در نیمه شرقی دور از انتظار نیست.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این که دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین ۲ تا ۳ درجه افزایش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان بین ۲۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: چوپانان با دمای ۳۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 486670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.