۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
مصری از پاسخ‌های وزیر دفاع قانع شد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس از پاسخ‌های وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قانع شد و از رئیس مجلس خواست دستور رسیدگی به رفع تبعیض در پرداخت فوق‌العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح را به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دهد.

به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، در نشست علنی امروز -سه‌شنبه ۲۴ فروردین ماه- مجلس شورای اسلامی سوال عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه از امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مصری پس از استماع توضیحات وزیر دفاع درباره علت عدم اجرا و اعمال قانون برنامه ششم در خصوص اعمال فوق‌العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح، از پاسخ‌های وی قانع شد.

مصری در جریان این نشست، از رئیس مجلس خواست، رسیدگی به رفع تبعیض در پرداخت فوق‌العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح را به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دهد.

علی بابائی کارنامی، سخنگوی کمیسیون اجتماعی، گزارش این کمیسیون در خصوص سوال ملی عبدالرضا مصری از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را قرائت کرد و گفت: سوال این نماینده علت عدم اجرا و اعمال قانون برنامه ششم در خصوص پرداخت فوق‌العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح است.

وی افزود: در اجرای ماده ۲۰۷ آئین‌نامه داخلی مجلس سوال فوق در جلسه رسمی روز ۶ آبان سال ۹۹ کمیسیون اجتماعی با حضور ۲۱ نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده سوال کننده و وزیر دفاع بررسی شد که پس از استماع نظرات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ‌های وزیر دفاع کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داد و مستند به ماده ۲۰۷ آئین‌نامه داخلی مجلس گزارش را جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی به هیئت رئیسه ارسال کرد.

کد خبر 486591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • شهرام احمدی IR ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
    0 0
    اصلا نیروهای مسلح از نظر دولتمردان به حساب می آیند کارکنان دولت چند سال است فوق العاده مناطق جنگی را می گیرند که اصلا در مناطق مرزی حضور ندارند و نیروهای مسلح خیر ظلم از این آشکارتر !!!!!!!!!