آمار کرونا کاشان ۱۵ فروردین؛ ۲ فوتی و ۴۲ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۳ نفر اهل کاشان هستند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان این که تاکنون ۱۴۹ هزار و ۴۰۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۹ هزار و ۱۴۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۰ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد شش نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل تهران و ۳۳ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۲ سال و حداقل سن بستری پنج سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل سه بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۱۹۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۱۸۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۴ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۲۴ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: دو مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۱۰ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۶ هزار و ۱۶۷ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 484793

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.