محورهای فیروزکوه در ۱۲ و ۱۳ فروردین دارای محدودیت است

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی و تجمع در روز طبیعت از تعطیلی کلیه مراکز تفریحی و گردشگری و بوستان‌ها در این روز در سطح شهرستان فیروزکوه در ۱۲ و ۱۳ فروردین خبر داد.

به گزارش ایمنا، ابوالقاسم مهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی و تجمع در روز طبیعت از تعطیلی کلیه مراکز تفریحی و گردشگری و بوستان‌ها در این روز در سطح شهرستان فیروزکوه خبر داد و تصریح کرد: از همه شهروندان درخواست می‌کنیم همچون گذشته صبورانه ما را یاری کنند تا این تعطیلات نیز فرصتی برای حفظ سلامتی باشد؛ بی‌تردید با متخلفان برخورد و اعمال قانون انجام خواهد شد.

وی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا و ستاد استانی مدیریت کرونا در شهرستان فیروزکوه ستاد شهرستانی با هماهنگی ستاد خدمات سفر، تصمیماتی اتخاذ و ابلاغ شد. بر همین اساس ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت در سطح شهرستان فیروزکوه با تعطیلی بوستان‌ها و مراکز تفریحی و گردشگری در روز طبیعت دنبال خواهد شد.

مهری همچنین خاطرنشان کرد: از سوی دیگر کاهش زمان منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح نیز اعمال خواهد شد؛ برای بخش ارجمند گیت ورودی مستقر شده است و این مهم با همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی، هلال احمر، اورژانس و پلیس راهور و نیروی انتظامی در سطح شهرستان به ویژه ورودی بوستان‌ها و مسیرهای مراکز تفرجگاهی به صورت برنامه ریزی شده محقق شده است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: از شهروندان شهرستان و مسافرین درخواست می‌کنیم توجه جدی به محدودیت‌ها داشته و مشارکت فعالی با پلیس، هلال احمر و اورژانس داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان فیروزکوه به لحاظ کرونایی در شرایط نارنجی و نزدیک به قرمز به سر می‌رود، افزود: از شهروندان درخواست می‌کنم در این روزها همراهی کاملی داشته باشند و چون گذشته صبورانه مشارکت کنند تا این شرایط را به شکلی بهتر پشت سر بگذاریم؛ بی تردید امر سلامت یکی از شاخص‌های مهم جامعه است لذا باید درخواست کنیم شهروندان با همراهی کامل زمینه عبور از این شرایط را فراهم کنند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اینکه کلیه مراکز تفریحی، بوستان‌ها و مراکز گردشگری در روز طبیعت در فیروزکوه تعطیل خواهند بود، گفت: همچنان توصیه ما در خانه ماندن و پرهیز از دورهمی و دیدوبازدید در روز طبیعت و پرهیز از شکل‌گیری هرگونه تجمع در جهت حفظ سلامت است. متأسفانه هنوز وضعیت کرونایی بخش ارجمند قرمز است.

مهری در پایان تاکید کرد: محورهای مواصلاتی شهرستان در دو روز آینده یعنی ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه دارای محدودیت است، بنابراین از همه رانندگان و مسافرین درخواست می‌کنم در این مسیر مقررات را رعایت کنند و بی تردید اعمال قانون و جریمه متخلفین انجام می‌شود؛ این محدودیت از فردا یعنی نخستین ساعت روز ۱۲ فروردین اعمال و برای متخلفین نیز جریمه صادر خواهد شد.

منبع: برنا

کد خبر 484176

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.