فصل جدید «غیر محرمانه» روی آنتن شبکه دو

مناظره «غیر محرمانه» با هدف بررسی موضوعات روز جامعه و گفتگو پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و غیره روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی صدا و سیما، مناظره «غیر محرمانه» با هدف بررسی موضوعات روز جامعه و گفتگو پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و غیره از جمعه ۱۰ بهمن روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

غیر محرمانه در تلاش است تا دغدغه‌های روز جامعه را در تعامل با مردم به قاب تلویزیون بیاورد.

در این برنامه با بهره‌گیری از استودیو مجازی، خروجی تصویری در ابعاد نزدیک به ۸٥٠ متر مربع و بالغ بر ٨٠ دوربین مجازی و واقعی برای اولین بار به آنتن تلویزیون ایران خواهد آمد.

طراحی دکور این برنامه تلویزیونی نیز کاملاً به صورت سه‌بعدی طراحی شده و با پردازش تصاویر دوربین‌های حاضر در استودیو و با بهره‌گیری از هوش مصنوعی شبیه‌سازی سه‌بعدی از فضای برنامه را انجام داده است.

غیرمحرمانه با استفاده از تکنولوژی روز و فن‌آوری ویژوال (سه بعدی مجازی) گام بزرگ و مهمی را در حوزه برنامه سازی نوین برداشته است و می‌تواند به عنوان یک الگو در حوزه تولید برنامه‌های تلویزیونی قرار گیرد.

همچنین استودیوهای مجازی هم از نظر جلوه‌های بصری زنده و هم قابلیت‌هایی که دستیابی به آن گاهی در دنیای واقعی غیرممکن است، تنوع و کیفیت برنامه‌های تلویزیونی را در چندسال اخیر تحت تأثیر قرار داده‌اند.

غیرمحرمانه کاری است از گروه اقتصاد و دانش به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمدجعفر خسروی که جمعه بعد از اذان مغرب روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

کد خبر 471199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.