آمار کرونا اردبیل ۳۰ دی؛ ۱ فوتی و ۲۲ ابتلای جدید

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از آمار ابتلا وفوت شدگان کرونا در ۳۰ دی ماه خبر داد.

شهرام حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان اردبیل در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _سه‌شنبه ۳۰ دی‌ماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۲ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اردبیل بستری شدند.

وی اضافه کرد: از تعداد کل بیماران جدید شناسایی شده، ۱۶ نفر در شهرستان اردبیل، دو نفر در شهرستان پارس آباد، دو نفر در شهرستان مشگین شهر، یک نفر در شهرستان گرمی و یک نفر در شهرستان خلخال بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته، یک نفر در استان اردبیل بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، افزود: تنها فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان اردبیل، در شهرستان اردبیل بوده است.

وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ بیمار قطعی مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

حبیب زاده با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۱۹۸ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۵۶ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

کد خبر 469485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.