‌آمار کرونا زنجان ۲۵ دی؛ ۱ فوتی ۸ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در پنج شنبه بیست و پنجم دی ماه را تشریح کرد.

پرویز قزلباش در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلاء کرونا در استان زنجان در ساعت منتهی به صبح امروز – پنج شنبه بیست و پنجم دی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد هشت بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زنجان بستری شدند.

وی اضافه کرد: با احتساب این آمار تعداد کل موارد بستری در استان زنجان از زمان شیوع کرونا در این استان به ۱۸ هزار ۷۰۰ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، یک نفر در استان زنجان بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده است، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به یک‌هزار و ۱۱۳ نفر رسید.

وی تصریح کرد: تاکنون پنج هزار و ۵۱۷ نفر در این استان با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی اضافه کرد: در وضعیت کنونی ۱۴۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش ایمنا، بر اساس آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان زنجان هم اکنون در وضعیت زرد بیماری قرار دارد.

کد خبر 468588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.