نمایندگان از پاسخ های وزیر علوم قانع نشدند

نمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سوال رحمت الله نوروزی درباره دلایل عدم افزایش حقوق کارکنان این وزارتخانه قانع نشدند.

به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، رحمت الله نوروزی در نشست علنی امروز -سه شنبه، ۲۳ دی ماه- مجلس شورای اسلامی، در جریان سوال خود از منصور غلامی وزیر علوم و تحقیقات، پس از استماع توضیحات وزیر مربوطه، از پاسخ‌های وی قانع نشد. در ادامه، پاسخ‌های وی به رأی گذاشته شد و نمایندگان با ۶۹ رأی موافق، ۱۴۶ رأی مخالف و ۱۸ رأی ممتنع از ۲۴۸ نماینده حاضر در جلسه از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح سوال رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد از وزیر علوم و تحقیقات گفت: سوال این نماینده در خصوص علت عدم افزایش ۵۰ درصدی حقوق و دستمزد کارکنان وزارت علوم و تحقیقات و دانشگاه پیام نور است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: در اجرای ماده (۲۰۷) آئین‌نامه داخلی مجلس، سوال فوق در جلسه رسمی مورخ ۱۸/‏۰۶/‏۱۳۹۹‬ کمیسیون با حضور ۱۹ نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده محترم سؤال‌کننده و وزیر محترم مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده وزیر، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند (۳) ماده (۲۰۷) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال می‌گردد.

کد خبر 468013

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.