اینترنت رایگان برای دانش آموزان

عضو هیئت رئیسه مجلس از اعلام وصول طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس را به صورت عادی خبر داد.

به گزارش ایمنا، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی با قرائت طرح‌های وصولی به هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: طرح عادی الحاق یک تبصره با عنوان تبصره ۵ به ماده ۳۷ آئین نامه داخلی مجلس، لایحه حذف تبصره ۱ ماده ۲۹ قانون پنج‌ساله ششم توسعه، و طرح عادی رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس اعلام وصول شد.

وی طرح عادی ساماندهی بازرسان قرارداد معین شاغل در حوزه نظارت بر بازار وزارت صمت، طرح الحاق یک تبصره به ماده ۸۷ قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری را از دیگر موارد اعلام وصول شده بیان کرد.

امروز همچنین سوال ملی جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات از وزیر اطلاعات در خصوص نفوذی‌ها در بدنه دولت یازدهم و دوازدهم و همچنین سوال ملی جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر اطلاعات در خصوص تحت تعقیب قرار دادن منتقدان دولت اعلام وصول شد.

نمایندگان در جلسات علنی امروز مجلس که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد، مواد ۹ گانه طرح اقدام راهبردی مجلس برای مقابله با تحریم‌ها را تصویب کردند. بر اساس این طرح در صورتی که طرف‌های برجام ظرف یک ماه تحریم‌ها علیه ایران را رفع نکنند جمهوری اسلامی اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف خواهد کرد.

کد خبر 458918

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.