آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۸ آذر؛ ۷ فوتی و ۱۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا هشتم آذرماه را تشریح کرد.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان چهارمحال و بختیاری در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _شنبه هشتم آذرماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۵۲ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۵ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

وی ادامه داد: اکنون ۲۹۳ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۵۵ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

شیرانی تاکید کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۷ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ در استان گزارش شده است که مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در استان چهارمحال و بختیاری به ۶۱۸ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: اکنون ۴۹ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت هستند.

کد خبر 458175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.