آمار کرونا کرمانشاه ۲۸ آبان؛ ۱۳ فوتی و ۳۱۳ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا بیست و هشتم آبان ماه را تشریح کرد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه بیست و هشتم آبان‌ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و ۶۸ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۱۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمانشاه شناسایی شده است، ادامه داد: از این تعداد ۲۲۶ مورد جز بیماران تست مثبت سرپایی و ۸۷ مورد جز بیماران تست مثبت بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۳ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری شدند، ادامه داد: با احتساب این آمار تعداد کل موارد بستری با علائم کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه به ۲۱ هزار و ۳۰۲ نفر رسیده است.

وی با اشاره به ترخیص و بهبودی ۱۷۱ بیمار با علائم کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته تصریح کرد: با احتساب این تعداد مجموع موارد ترخیصی مشکوک به کرونا از بیمارستان‌های کرمانشاه به ۱۹ هزار و ۱۱۸ نفر رسیده است.

محمدی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمانشاه را ۱۳ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه به یک هزار و ۱۲۹ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه، پنج نفر در شهرستان کرمانشاه، دو نفر در شهرستان پاوه، یک نفر در شهرستان اسلام‌آباد غرب، دو نفر در شهرستان روانسر، دو نفر در شهرستان گیلان غرب و یک نفر در شهرستان سرپل‌ذهاب بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمانشاه هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 456320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.