خط تلفن گزارش در مورد تقلب انتخابات آمریکا قطع شد

دریافت تعداد زیادی از تماس‌های نامربوط و خنده دار همراه با شوخی و تمسخر با خط ویژه ای که کمپین ترامپ برای دریافت گزارشات تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ معرفی کرده بود، باعث شد تا این خط تلفن قطع شود.

به گزارش ایمنا، خط ویژه تلفن توسط کمپین ترامپ در حالی قطع می‌شود که آنان در هفته گذشته برای دریافت تماس گزارشات مردمی در مورد تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ این خط را برقرار کرده بودند.

یک منبع به سی ان ان گفت: با گذشت یک هفته از برقراری این خط، کمپین ترامپ تصمیم گرفت که آن را قطع کند و به جای آن یک صفحه آنلاین برقرار کند زیرا در طول یک هفته گذشته عمده تماس‌های دریافت شده نامربوط و حاوی مطالب خنده دار در مورد انتخابات بوده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و بسیاری در حزب جمهوری‌خواه از تقلب در انتخابات ریاست جمهوری صحبت می‌کنند اما هنوز سند و مدرکی دال بر تقلب ارائه نداده‌اند.

شنبه گذشته جو بایدن دموکرات به عنوان پیروز رقابت نفس‌گیر انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا معرفی شد.

به رغم پیروزی قاطع بایدن در انتخابات ریاست جمهوری، کمپین ترامپ همچنان با ادعاهای واهی مدعی انجام تقلب در این دور از انتخابات است و ترامپ نیز حاضر به پذیرش نتایج انتخابات نشده و در برخی ایالت‌های مهم و سرنوشت ساز، شکایت‌های حقوقی مطرح کرده است.

منبع: ایرنا

کد خبر 455229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.