آمار کرونا کرمانشاه ۱۹ آبان؛ ۱۳ فوتی و ۴۹۳ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا نوزدهم آبان ماه را تشریح کرد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز - دوشنبه نوزدهم آبان ماه- اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و ۲۰۱ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۹۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمانشاه شناسایی شده‌است، ادامه داد: از این تعداد ۳۵۰ مورد جز بیماران تست مثبت سرپایی و ۱۴۳ مورد جز بیماران تست مثبت بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۱ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری شدند، ادامه داد: با احتساب این آمار تعداد کل موارد بستری با علائم کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه به ۱۹ هزار و ۵۵۵ نفر رسیده است.

وی با اشاره به ترخیص و بهبودی ۲۷۹ بیمار با علائم کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته تصریح کرد: با احتساب این تعداد مجموع موارد ترخیصی مشکوک به کرونا از بیمارستان‌های کرمانشاه به ۱۷ هزار و ۳۸۶ نفر رسیده است.

محمدی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمانشاه را ۱۳ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه به ۹۸۱ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه، شش نفر در شهرستان کرمانشاه، چهار نفر در شهرستان پاوه، دو نفر در شهرستان روانسر و یک نفر در شهرستان صحنه بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمانشاه هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 454460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.