آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۱۸ آبان؛ ۱۰ فوتی و ۲۴ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا ۱۸ آبان ماه را تشریح کرد.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز یکشنبه ۱۸ آبان ماه، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۶ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۵۷ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲۴ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

شیرانی خاطرنشان کرد: اکنون ۳۲۷ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۵۳ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری جدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است.
شیرانی تصریح کرد: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۴۸۰ نفر رسید.

وی تاکید کرد: اکنون ۵۰ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت قرار دارند.

کد خبر 454188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.