آمار کرونا کرمان ۱۶ آبان؛ ۱۷ فوتی و ۱۴۲ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا شانزدهم آبان ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز - جمعه شانزدهم آبان ماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۷۰۲ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۳۹۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۲۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۴۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۲۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به ۱۰ هزار و ۳۹۸ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۵۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۳۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۲۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۱۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده‌است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را ۲۳ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به هزار و ۲۹۷ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، ۱۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان و چهار نفر در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 453792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.