سامانه فروش تک جلدی کتاب‌های درسی همچنان فعال است

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در اطلاعیه‌ای تأکید کرد فروش تک جلدی کتاب‌های درسی که از ۱۰ مهرماه آغاز شده و هم اکنون نیز این سامانه فعال است.

به گزارش ایمنا، به نقل از وزارت آموزش و پرورش، محمد علوی تبار معاون توسعه منابع و پشتیبانی در خصوص انتقاد از اختلال در سامانه فروش تک جلدی کتب درسی و تأخیر در دریافت این کتاب‌ها اعلام کرد: به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان و همکاران فرهنگی به کتاب‌های درسی، بخش توزیع تک جلدی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی از تاریخ ۱۳۹۹/۷/۱۰ شروع به کار نموده و هم اکنون نیز این سامانه فعال است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که در روش خرید تک جلدی، افراد علاقمند به خرید کتاب درسی از طریق مراجعه به بخش تک جلدی سامانه irtextbook.ir اقدام به سفارش کتاب درسی دوره‌های تحصیلی ابتدایی، دوره‌های اول و دوم متوسطه نظری و کتاب‌های عمومی فنی و حرفه‌ای و کاردانش نمایند و بسته سفارشی آنها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بر اساس مکان سفارش به متقاضی تحویل داده می‌شود.

همچنین در اطلاعیه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی یادآوری شده که فایل کامل و پی دی اف تمام کتاب‌های درسی در تمام پایه‌ها و دوره‌ها به صورت رایگان قابل دریافت از طریق لینک http://chap.sch.ir می‌باشد.

کد خبر 453553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.