لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی تصویب شد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلسی از تصویب لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی مجلس خبرداد و گفت: در نشست امروز مقرر شد تا پایان سال ۱۴۰۰ و تعیین تکلیف ایرادات شورای نگهبان بر اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، قانون قبلی اجرا شود.

به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، مهدی طغیانی با تشریح نشست روز دوشنبه کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: در نشست امروز کمیسیون اولویت‌های کاری پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس با حضور رئیس این مرکز بررسی شد.

وی افزود: موضوعاتی مانند اصلاح قوانین بانکی، اصلاح قوانین مناطق آزاد، طرح حکمرانی ریال، نظارت بر اجرای صحیح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نظارت بر قوانین مناطق آزاد، قانون نظام جامع تأمین بازار از اولویت‌های پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس بود که در حال حاضر کمیسیون اقتصادی به بخشی از آنها ورود کرده است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر با مجموعه‌ای از قوانین پراکنده مواجه هستیم، گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص اولویت‌های اقتصادی کشور پیشنهاداتی را به کمیسیون اقتصادی ارائه کرده و باید این موضوع را نیز مدنظر قرار دهیم که بخشی از مباحث اقتصادی کشور در سایر کمیسیون‌ها مطرح می‌شود.

طغیانی با بیان اینکه لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد، تصریح کرد: در نشست امروز مقرر شد تا پایان سال ۱۴۰۰ و تعیین تکلیف ایرادات شورای نگهبان بر اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، قانون قبلی اجرا شود.

کد خبر 451911

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.