آمار کرونا چهارمحال و بختیاری دوم آبان ماه؛ ۶ فوتی و ۳۴ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۳۴ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد و شش نفر فوت کردند.

مجید شیرانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۹ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی افزود: از این تعداد ۶۱ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند. در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۳۴ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون ۲۶۲ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۱۵ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

شیرانی اظهار کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است.

وی عنوان کرد: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۳۷۶ نفر رسید. هم اکنون ۳۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت درمان هستند.

کد خبر 451363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.