«بازار» مهمترین مسئله پیش روی وزارت صمت

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اولویت نخست و مهمترین مسئله پیش روی امروز وزارت صمت موضوع بازار است.

به گزارش ایمنا به نقل از شاتا، سعید زرندی اظهار کرد: مسئولیت اصلی بازار در وزارت صمت نیز با معاونت بازرگانی داخلی است و با توجه به سوابق و تجربیات قبلی آقای عباس قبادی جای امیدواری است، امور بیش از پیش بهبود یابد.

وی افزود: پیچیدگی‌های تنظیم بازار در شرایط حاضر و با لحاظ همه جوانب و شاخص‌های کلان اقتصادی کشور، باید انجام شود و در همین راستا هماهنگی جامع بین بخش‌ها و حتی بین دستگاه‌های مختلف و حوزه نظارتی و اصناف یک ضرورت غیر قابل انکار است.

معاون طرح و برنامه وزارت صمت با اشاره به ضرورت تکمیل و راه‌اندازی همه سامانه‌های مربوط به لجستیک و توزیع در بخش بازرگانی کشور گفت: متولی این موضوع معاونت بازرگانی داخلی است که باید در این خصوص همت بیشتری به خرج دهد و اقدامات قبلی هر چه سریع‌تر به سرانجام برسد.

زرندی اضافه کرد: ارتباط مؤثر و تنگاتنگ معاونت بازرگانی داخلی با اصناف در روند تنظیم بازار بسیار گره‌گشا است.

وی ادامه داد: شفاف‌سازی رویه‌ها یکی از ملزومات کاری معاونت بازرگانی داخلی است و با توجه به تأکیدات ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت، باید موضوع بازار با نگاه جدید و با اولویت کاهش آسیب به اقشار ضعیف در دستور کار معاونت بازرگانی داخلی قرار گیرد.

به گزارش ایمنا، با حکم علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، عباس قبادی به عنوان معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه منصوب شد.

کد خبر 450476

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.