آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۷ مهرماه، ۹ فوتی و ۱۶ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۶ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد و در این بازه زمانی ۹ نفر فوت کردند.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۵ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه کردند.

وی افزود: از این تعداد ۴۲ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند.

شیرانی تصریح کرد: در این بازه زمانی علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۶ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

وی تاکید کرد: اکنون ۲۴۲ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۹۷ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأئید بیماری خود هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری جدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است.

شیرانی تصریح کرد: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۳۴۷ نفر رسید.

وی گفت: اکنون ۳۸ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت قرار دارند.

کد خبر 450467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.