تسهیلات ویژه سازمان وظیفه عمومی برای مشمولان

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای تسهیلات ویژه‌ای برای رفاه حال مشمولان و خانواده‌های آنها به مناسبت هفته نیروی انتظامی اعلام کرد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در این اطلاعیه آورده است: همه مشمولان مقاطع تحصیلی دارای برگ آماده به خدمت که متقاضی تعجیل تاریخ اعزام به خدمت به تاریخ آبان ماه سال جاری هستند، می‌توانند در هفته نیروی انتظامی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) درخواست خود را ثبت کنند.

همچنین مشمولان کنکوری همه مقاطع تحصیلی دارای برگ آماده به خدمت می‌توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را تا پایان آذر ماه امسال از طریق دفاتر مذکور تمدید کنند.

در راستای رسیدگی حداکثری به پرونده‌های پزشکی و یا کفالت مشمولان، کمیسیون‌های مربوطه با ظرفیت بیشتر در این هفته برگزار می‌شود.

مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته در دهه دوم مهرماه آغاز می‌شود، اما با توجه به تلاقی ماه صفر و مراسم اربعین حسینی (ع) با ایام هفته ناجا، هفته ناجا در سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهرماه تا دو آبان برگزار می‌شود.

کد خبر 450392

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.