آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۶ مهرماه؛ ۹ فوتی و ۳۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۳۱ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت اعلام شد و ۹ نفر هم فوت کردند.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.
وی افزود: از این تعداد ۵۹ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند.

شیرانی تاکید کرد: در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۳۱ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

وی اظهار کرد: اکنون ۲۵۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

شیرانی ادامه داد: از این تعداد ۲۰۸ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

وی تصریح کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۹ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۳۳۸ نفر رسید.

شیرانی گفت: در حال حاضر ۳۹ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت درمان قرار دارند.

کد خبر 450276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.