ورود مجلس به پرونده افزایش قیمت بلیط هواپیما

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ورود این کمیسیون به پرونده افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: نرخنامه جدید حمل و نقل هوایی متناسب با هزینه‌های مصرفی ایرلاین‌ها نیست.

به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، اقبال شاکری در واکنش به افزایش ۱۵۵ درصدی قیمت بلیت پروازهای داخلی اظهار کرد: قطعاً این اقدام به هیچ وجه قابل پذیرش نیست، زیرا مردم توان پرداخت چنین هزینه‌هایی برای خرید بلیط هواپیما را ندارند.

وی افزود: افزایش ناگهانی و بدون برنامه قیمت‌ها، فشار سنگینی به مردم و مسافران وارد می‌کند و قطعاً این رویکرد موجب کاهش استقبال مردم برای استفاده از پروازهای هوایی خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرخ‌نامه جدید حمل و نقل هوایی متناسب با هزینه‌های مصرفی ایرلاین‌ها نیست، عنوان کرد: من بعد از اعلام نرخ‌نامه جدید، دلایل افزایش قیمت‌ها و تناسب این مسائل با میزان هزینه‌ها را بررسی کردم، حتی با چندین کارشناس و مسئول مرتبط نیز در این رابطه صحبت کردم، از این رو به نظر می‌رسد که نرخ‌های اعلامی به هیچ وجه واقعی نیست.

شاکری از ورود این کمیسیون به پرونده افزایش قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: قطعاً در نشست هفته آینده این کمیسیون، مسئله افزایش ناگهانی و چشمگیر قیمت پروازهای هوایی با حضور مسئولان مربوطه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

کد خبر 449028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.