آغاز تزریق واکسن آنفلوآنزا برای سالمندان و مددجویان بهزیستی در مراکز شبانه‌روزی

رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی از تزریق واکسن آنفلوانزا برای مددجویان بهزیستی که در مراکز شبانه روزی و اقامتی حضور دارند خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از سازمان بهزیستی کشور، محمد نفریه رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی درباره تزریق واکسن آنفلوانزا برای مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی، اظهار کرد: مقارن با هفته سالمندان واکسیناسیون برعلیه بیماری آنفلوانزا در مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی به ویژه سالمندان آغاز شده است.

وی افزود: از چند روز گذشته واکسیناسیون در ۳۱۱ مرکز نگهداری سالمندان که ۱۳ هزار و ۸۹۶ سالمند را پذیرایی می‌کنند، در حال انجام است.

رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت واکسیناسیون در دیگر مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی که به صورت شبانه‌روزی از معلولان ذهنی، بیماران روانی مزمن، معلولان جسمی حرکتی نگهداری می‌کنند آغاز شده است.

نفریه تصریح کرد: فرزندان بهزیستی که به صورت شبانه‌روزی در مراکز شبه خانواده نگهداری می‌شوند و همچنین مددجویان در مراکز آسیب دیدگان اجتماعی که در مراکز شبانه‌روزی حضور دارند تحت پوشش واکسیناسیون آنفلوآنزا قرار گرفته‌اند.

کد خبر 447635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.