سامانه ثبت سفارش کتب درسی تا آخر هفته باز است

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با بیان اینکه احتمالاً سامانه ثبت سفارش کتب درسی تا آخر این هفته برای دانش آموزان باز است گفت: هر زمان که این منو بسته شد، سرویس ثبت سفارش تک جلدی فعال می‌شود.

به گزارش ایمنا، احمدرضا امینی، درباره زمان ارائه سرویس ثبت سفارش اینترنتی تک جلدی کتاب‌های درسی، اظهار کرد: هنوز سامانه اصلی ثبت سفارش دانش آموزان را نبسته ایم و www.irtextbook.ir فعال است.

وی افزود: هر زمان که این منو بسته شد، سرویس ثبت سفارش تک جلدی فعال می‌شود. بنا بود ثبت سفارشات کلی در تاریخ‌های اعلام شده قبلی انجام شود؛ اما به دلیل کرونا برخی دانش آموزان با تأخیر این کار را انجام دادند.

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تصریح کرد: احتمالاً سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی تا پایان این هفته برای دانش آموزانی که هنوز اقدام به ثبت سفارش نکرده‌اند باز باشد، البته باید شرایط را بررسی کنیم؛ زیرا کرونا برنامه‌های زمانبندی ما را تحت الشعاع قرار داد؛ لازم بود توقف کنیم تا بچه‌ها به ثبت نام برسند.

امینی درباره شمار جاماندگان ثبت سفارش کتب درسی به ایسنا گفت: تقریباً همه دانش آموزان کتاب‌های درسی مورد نیاز خود را سفارش داده‌اند، تنها شمار بسیار اندکی باقی مانده‌اند که بخشی از آنها دانش آموزان اتباع هستند. این امکان را برای آنها قرار دادیم تا در مدارس ثبت نام کرده و کتب خود را بدون دغدغه دریافت کنند.

کد خبر 446448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.