بازداشت سارقان منازل تهران در زندان اصفهان

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران از دستگیری دو برادر سارق منزل که با همدستی یکی از دوستانشان مرتکب سرقت می‌شدند، خبر داد و گفت: این دو برادر در زندان اصفهان بازداشت شدند.

به گزارش ایمنا، سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری افزود: سی ام تیرماه پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل در کلانتری ۱۱۸ ستارخان تشکیل و با دستور قضایی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی ادامه داد: شاکی با حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی در خصوص جزئیات پرونده به کارآگاهان عنوان کرد: بعد از ظهر بیست و نهم تیرماه برای رفتن به مهمانی از منزل خارج شدم و در نیمه‌های شب پس از بازگشت به منزل با درب تخریب شده واحد مسکونی ام روبرو و متوجه بهم ریختگی خانه و سرقت مقداری طلا، وجه نقد و پنج عدد ساعت مچی به ارزش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شدم.

این مقام انتظامی ادامه داد: با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل ببه نشانی اعلام مراجعه و ضمن بررسی صحنه جرم موفق شدند دو تن از سارقان را شناسایی کنند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی گفت: با شناسایی هویت سارقان مشخص شد که هر دو متهم برادر یکدیگر به نام‌های سیامک و سیروس می‌باشند و تا کنون چندین مرتبه به جرم سرقت دستگیر شده اند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی به دست آمد که متهمان به تازگی هنگام انجام سرقت توسط ماموران استان اصفهان دستگیر شده و روانه زندان شده‌اند.

کارآگاه اختیاری گفت: با هماهنگی‌های قضائی متهمان به تهران منتقل و سرقت از منزل شاکی اعتراف کرده و گفتند تا کنون با همکاری یکی از دوستانشان چندین فقره سرقت منزل در شمال غرب و غرب تهران مرتکب شده اند.

وی با اشاره به اینکه سومین متهم پرونده نیز در مخفیگاهش دستگیر شد، گفت: شناسایی و کشف جزئیات جرایم ارتکابی و شناسایی مالخران و مال باختگان ادامه دارد.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت گفت: متهمان تا تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

کد خبر 445990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.