آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در دوم  مهرماه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۴ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۶۱ هزار و ۹۷۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۵۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که یک نفر از توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل توابع کاشان و ۴۴ نفر اهل کاشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در مجموع فعلاً ۲۰۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی منطقه کاشان بستری هستند که ۴۴ نفر از آن‌ها در بخش‌های ویژه تحت درمان قرار دارند و دو مورد فوت که دو زن ۷۳ و ۹۳ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

وی اضافه کرد: با اضافه شدن ۵۷ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش سه هزار و ۱۰۷ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده و حداکثر سن بیمار بستری در بخش ویژه مراکز درمانی منطقه کاشان ۹۳ سال و حداقل سن بستری ۲۲ سال است.

کد خبر 445888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.