خدمات تعویض پلاک در کلانشهر اصفهان از ۲۹ شهریور اینترنتی است

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: خدمات تعویض پلاک در مراکز شماره یک و دو کلانشهر اصفهان از ۲۹ شهریور ماه فقط به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اعلام این خبر اظهار کرد: شهروندان پس از این تاریخ به هیچ عنوان بدون اخذ نوبت اینترنتی به مراکز مراجعه نکنند.

وی افزود: هر شخص براساس شماره ملی و شماره تلفن همراه (بنام‌شخص) مجاز به دریافت یک کد کاربری است؛ همچنین درج آدرس محل سکونت متقاضی در فیلد مربوطه الزامی است.

محمدی ادامه داد: هر فرد از زمان نوبت دهی به مدت یک ساعت فرصت مراجعه به مراکز را خواهد داشت در غیر این صورت با ارسال پیامک نوبت وی لغو می‌شود. رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه هر خودرو در طول روز برای یک مرتبه مجاز به اخذ خدمات و تعویض پلاک است، خاطرنشان کرد: امکان لغو نوبت رزرو شده نیز وجود دارد.‌

وی گفت: افراد درصورت نقص مدارک و ایرادات احتمالی تا پایان وقت اداری همان روز مجاز به دریافت خدمات با نوبت اولیه هستند در غیر این صورت نیاز به دریافت نوبت جدید خواهد بود.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به اینکه دریافت نوبت برای خودروهای نوشماره و وارداتی بدون پلاک با شماره شاسی امکان پذیر است، اضافه کرد: دریافت پلاک تهران از مراکز تعویض پلاک اصفهان امکان پذیر نیست.

کد خبر 444692

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.