در شرایط اقتصادی کنونی نمی‌توانیم با دست‌فروشان قهری برخورد کنیم

معاون خدمات شهری شهردار فردیس گفت: سد معبر در خیابان‌های فردیس از ۹ صبح تا ۹.۵ شب ممنوع است، اما واقعیت این است در شرایط اقتصادی فعلی و با توجه به اینکه دستفروشان معیشت خود را از این طریق تامین می کنند، نمی‌توان در برخورد با آنها قهری عمل کرد.

به گزارش ایمنا، حشمت الله عزیزی با اشاره به گلایه برخی از شهروندان از وضعیت نامناسب سطل‌های زباله فردیس اظهار کرد: سطل‌های زباله مکانیزه این شهرستان روزانه و به صورت رندم شست و شو می‌شود، اما به دلیل گرمی هوا و بی توجهی شهروندان نسبت به خارج کردن به موقع زباله‌ها از منزل شاهد تجمع زباله در سطل‌های زباله و انتشار بوی نامطبوع هستیم.

وی ادامه داد: البته برخی از سطل‌های زباله مکانیزه سطح شهرستان قدیمی بوده و نیاز به تعویض دارند به همین دلیل قرار است به زودی ۴۰۰ سطل جدید در مناطق مختلف جانمایی و نصب شوند.

معاون خدمات شهری شهردار فردیس با اشاره به اینکه نصب سطل‌های زباله مکانیزه جدید چهره شهر را تغییر می‌دهد، گفت: به واسطه چرخ‌دار بودن این سطل‌ها امکان جابجایی و انتقال آنها را برای شستشو راحت است.

عزیزی به اشاره به معضل سد معبر دست فروشان در خیابان‌های فردیس اشاره کرد و افزود: سد معبر در خیابان‌های فردیس از ۹ صبح تا ۹.۵ شب ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد قانونی لازم صورت می‌گیرد، اما واقعیت این است در شرایط اقتصادی فعلی و با توجه به اینکه دست فروشان معیشت خود را از این طریق تأمین می‌کنند، نمی‌توان در برخورد با آنها قهری عمل کرد.

وی با اشاره به آخرین وضعیت شهردار این شهرستان گفت: استعلام وزارت کشور انجام شده و نتیجه نهایی آن هفته آینده مشخص می‌شود.

منبع: ایسنا

کد خبر 444476

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.