انتقال ۱۶۰ مصدوم انواع حوادث طی ۷۲ ساعت گذشته

معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر از انتقال ۱۶۰ مصدوم انواع حوادث طی ۷۲ ساعت گذشته در سراسر کشور از سوی امدادگران و نجاتگران هلال احمر به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.

به گزارش ایمنا، محمد باقر محمدی با اعلام این مطلب، اظهار کرد: در مدت یاد شده و با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر در سراسر کشور، ۲۷۹ مورد مأموریت امداد و نجات برای امدادرسانی به ۳۵۴ نفر از هموطنان آسیب دیده و متأثر از انواع حوادث در سراسر کشور انجام شد.

وی ادامه داد: با اعزام گروه‌های واکنش سریع امدادی هلال احمر و تلاش امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث یاد شده، آنان توانستند جان ۲۲۰ مصدوم را نجات دهند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، گفت: با تلاش امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث یاد شده ۱۶۰ نفر از مصدومان برای دریافت خدمات تکمیلی به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل و ۱۲۷ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

محمدی به ایرنا گفت: در مدت ۷۲ ساعت گذشته ۲۵ عملیات رهاسازی و نجات فنی نیز برای خدمات رسانی و نجات به ۳۰ مصدوم از سرنشینان گرفتار و آسیب دیده حوادث رانندگی از میان خودروهای آسیب دیده و تصادفی با استفاده از ست‌های نجات هیدرولیک و پنوماتیک انجام شده است.

وی از مردم خواست تا در صورت قرار گرفتن در وضعیت‌های اضطراری و پیچیده انواع حوادث و سوانح با شماره ۱۱۲ مرکز پاسخگویی فوری به انواع حوادث در سراسر کشور تماس بگیرند.

کد خبر 443791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.