ثبت سفارش اینترنتی کتابهای درسی تا آخر هفته تمدید شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از تمدید ثبت سفارش اینترنتی کتاب های درسی دانش آموزان تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش ایمنا، اسدالله مرتضایی در ارتباطی با شبکه خبر ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: موضوع توزیع کتاب ماه‌ها است که در دست انجام قرار گرفته و مقرر شده است توزیع کتب درسی از منطقه به مدرسه که از ۲۵ مرداد آغاز شده است تا ۱۵ شهریور شروع سال تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد.

وی افزود: اکثر مقاطع دانش آموزان ثبت سفارش انجام داده‌اند ولی هنوز حدود ۷۰۰ هزار نفر از دانش آموزان در سراسر کشور موفق نشده‌اند ثبت نام کنند. با توجه به اینکه مهلت اعلامی امروز به پایان می‌رسد، اما تا آخر همین هفته مهلت را تمدید کردیم و سامانه ثبت سفارش ما برای ثبت سفارش و اصلاح سفارش باز است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه یک علت تأخیر در انجام ثبت نام، تأخیر در اعلام نتایج آزمون‌های سمپاد در ورودی‌های متوسطه اول و دوم است، افزود: تغییر رشته، تغییر محل زندگی و تکرار پایه نیز از جمله دلایل تأخیر و یا نیاز به اصلاح ثبت سفارش است که مهلت اصلاح سفارش هم تا آخر هفته وجود دارد.

کد خبر 441758

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.