۳ هزار فرزند ایتام و محسنین اصفهان حامی ندارند/تمرکز بر روش‌های الکترونیکی ثبت‌نام حامیان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان گفت: ۳۰۰۰ فرزند نیازمند تحت حمایت این نهاد در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین، فاقد حامی هستند و در ماه محرم و صفر امسال هم برنامه‌ای برای برپایی پایگاه‌های ثبت حامی نداریم و تمرکز کمیته امداد بر ترویج روش‌های الکترونیکی ثبت‌نام حامیان است.

به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان اصفهان، حمیدرضا طاهری، با تاکید بر اینکه سه هزار فرزند نیازمند تحت حمایت این نهاد در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین، فاقد حامی هستند، گفت: امسال در ماه محرم و صفر برنامه‌ای برای برپایی پایگاه‌های ثبت حامی نداریم و تمرکز کمیته امداد در این زمینه بر ترویج روش‌های غیرحضوری و الکترونیکی ثبت نام حامیان است.

وی افزود: وبگاه ekram.emdad.ir بهترین راه مشارکت در این طرح به صورت غیرحضوری است و همشهریان عزیز می‌توانند با مراجعه به این وبگاه ضمن مشاهده شرح حال فرزندان ایتام و محسنین از سراسر استان با انتخاب مبالغ دلخواه و زمانبندی پرداخت منعطف، حمایت این نیازمندان را بر عهده بگیرند.

وی همچنین گفت: پیامک عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ نیز یکی دیگر از روش‌های جدید مشارکت در این طرح است که در آن پس از ارسال پیامک، کارشناسان این نهاد با برقراری تماس تلفنی ادامه روند حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند را پیگیری خواهند کرد.

کد خبر 440654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.