رئیس کمیته داوران: داوران شرافت خود را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنند

رئیس کمیته داوران گفت: داوران موجود تمام داشته‌های داوری این کشور هستند که بعضا سالیان سال به این کار اشتغال داشته‌اند. هیچ داوری شرافت و سابقه کاری خود را با هیچ چیزی عوض نمی‌کند.

به گزارش ایمنا، اسماعیل صفیری، در خصوص هفته‌های پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: وارد کردن فشار به داوران در مسابقات و هجمه به آنان به جز بر هم زدن تمرکز و سلب امنیت کاری آنها ثمری در پی نخواهد داشت. توجه تمام عزیزان زحمتکش در عرصه فوتبال به ویژه بازیکنان، مربیان، سرپرستان و مسؤولین باشگاه‌ها را به این نکته جلب می‌کنم که داوران موجود تمام داشته‌های داوری این کشور هستند که بعضاً سالیان سال به این کار اشتغال داشته و هیچ داوری شرافت و سابقه کاری خود را با هیچ چیزی عوض نمی‌کند.

وی افزود: پس در این برهه زمانی ایجاد آرامش و امنیت کاری برای داوران عزیز وظیفه همه ما اهالی فوتبال است. مطمئناً کمیته داوران حق حفاظت و دفاع از حقوق این زحمتکشان عزیز را وظیفه خود دانسته و همیشه برای خود محفوظ می‌دارد.

رئیس کمیته داوران تصریح کرد: قطعاً با توجه به حساسیت بازی‌های لیگ برتر و دسته اول فوتبال در هفته‌های باقی‌مانده کمیته و دپارتمان داوران سعی در استفاده از بهترین و زبده‌ترین داوران در مسابقات را خواهد داشت.

منبع: ورزش ۳

کد خبر 436638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.