افزایش منابع درآمد پایدار شهرداری قدس

شهردار شهر قدس بر لزوم تقویت درآمد های پایدار شهرداری قدس تاکید کرد.

به گزارش ایمنا، مسعود مختاری با اشاره به وضعیت درآمدی بخش‌های مختلف شهرداری و راهکارهای تأمین منابع و افزایش درآمد به منظور ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان و توسعه و آبادانی شهر، اظهار کرد: شهرداری برای ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر باید ابتدا طرح و ایده‌های کارشناسی شده خوبی جهت ارتقا و افزایش در آمدهای پایدار خود داشته باشد.

وی افزود: نقش مشارکت شهروندان در این زمینه پر رنگ است و با تعامل خوب و حداکثری شهروندان به ویژه مودیان مالیاتی با شهرداری می‌توان برنامه‌های خوبی را جهت رشد و توسعه شهر در دستور کار قرار داد.

شهردار شهر قدس گفت: با توجه به اینکه هزینه‌ها به دلیل نوسانات ارزی و رشد قیمت‌ها افزایش یافته و درآمدهای شهرداری به واسطه رکود اقتصادی موجود کمتر شده است در این شرایط می‌بایست همچون گذشته درآمدهای موجود به شکل هدفمند هزینه شده و در آمدهای پایدار را تا حد ممکن تقویت کرد.

مختاری به طرح‌های تشویقی شهرداری قدس در زمینه دریافت عوارض شهری اشاره کرد و گفت: به دلیل وضعیت اقتصادی موجود نه تنها هیچ گونه فشاری از سوی شهرداری بابت دریافت عوارض شهری اعمال نشده است، بلکه تسهیلات و تخفیف‌های خوبی نیز در این زمینه ارائه می‌شود، بنابراین شهروندان می‌توانند با پرداخت عوارض شهری از طرح‌های تشویقی خوبی که بدین منظور اعلام عمومی شده است، برخوردار شوند.

کد خبر 433704

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.