کمک ۱۲۸ میلیون تومانی خیران اصفهان برای ایجاد سرپناه نیازمندان

خیران اصفهان در نخستین نشست همدلی خیریه امام حسین (ع)، یک‌میلیارد ریال برای کمک به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی خیریه امام حسین (ع)، نخستین نشست همدلی خیریه تخصصی حوزه مسکن امام حسین علیه‌السلام با حضور جمع محدودی از خیران و با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

مهدی رقابی، قائم مقام خیریه امام حسین در این نشست با اشاره کوتاهی به عملکرد این خیریه اظهار کرد: طی چند ماه اخیر حوزه ساخت و ساز در خیریه را فعال‌تر کرده و پروژه شهرک امام حسین را در دستور کار داریم.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به همکاری شرکت عمران بهارستان مبنی بر واگذاری زمین ارزان برای ساخت مسکن، اجرا و بهره‌برداری از پروژه ۳۰ واحدی در بهارستان را نیز در دستور کار داریم.

قائم مقام خیریه تخصصی حوزه مسکن امام حسین علیه السلام با بیان اینکه توسعه فعالیت خیریه در فضای مجازی و برگزاری جلسات این خیریه به صورت مجازی نیز با توجه به بحران شیوع کرونا کمک قابل توجهی به جمع‌آوری کمک خیران برای رفع نیاز مددجویان داشته است، اضافه کرد: با توجه به برگزاری این جلسات نه تنها از روند اجرای پروژه‌ها عقب نبودیم بلکه موفقیت‌های خوبی را نیز به دست آوردیم.

وی در خصوص فعال‌سازی و ساماندهی بخش مددکاری اجتماعی در خیریه نیز اظهار کرد: این بخش نیز در دستور کار ویژه قرار داشته و با هدف شناساندن بهتر فعالیت‌های خیریه در دستور کار قرار گرفته است.

گفتنی است خیران اصفهان در این نشست همدلی یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال برای ایجاد سرپناه برای نیازمندان حوزه مسکن اهدا کردند.

کد خبر 432770

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
    0 0
    عاای