تدوین طرح جامع پارک جنگلی یاسوج

شهردار یاسوج از تدوین طرح جامع پارک جنگلی یاسوج خبر داد.

به گزارش ایمنا، نستهن مقدم اظهار کرد: طرح جامع پارک جنگلی و آبشار یاسوج در دست تدوین بوده و به زودی جزئیات آن منتشر خواهد شد.

وی با بیان اینکه توسعه سرمایه گذاری و اشتغال‌زایی ظرفیت سازی در حوزه زیرساختی را طلب می‌کند، تصریح کرد: فاز دوم ارتقای زیرساختی در محدوده پارک جنگلی یاسوج در دست اقدام است.

شهردار یاسوج با اشاره به اینکه در قالب این طرح، آب رسانی، گازرسانی و توسعه شبکه برق و روشنایی منطقه را خواهیم داشت، عنوان کرد: در حوزه روشنایی از طریق ۲۰ نوین پروژکتور ۳۵ هکتار از منطقه به شکل مستقیم و ۱۰ هکتار به شکل غیرمستقیم در قالب فاز دوم روشنایی منطقه زیر پوشش قرار خواهد گرفت.

مقدم با بیان اینکه برای این پروژه ۲ میلیارد تومان هزینه خواهد شد، اضافه کرد: در فاز اول این پروژه نیز روشنایی منطقه با بهره گیری از پوشش ۳۵ هکتاری روشنایی اجرا شد.

وی افزود: این پروژه ۸۰ درصد پیشرفت داشته و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار یاسوج با اشاره به اینکه ارتقای زیرساخت‌ها می‌تواند عامل مؤثری در افزایش امنیت و رضایت گردشگران حاضر در منطقه باشد، اظهار کرد: عملیات گاز رسانی و توسعه شبکه آب با استفاده از انتقال آب از طریق پمپاژ به منبع نیز در دستور کار قرار گرفته است.

مقدم گفت: برای این دو پروژه نیز سه میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

منبع: مهر

کد خبر 431513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • روائی رصا IR ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
    0 0
    درود و سپاس از تلاش های جانانه شما و همکاران خواهشا با بهترین ها مشاوره بگیرین . حیف از این همه امکانات خداددای که مفت خراب بشن .