بهره‌برداری بلوار امیر ۷ آمل

شهردار آمل از بهره‌برداری بلوار امیر هفت آمل با هزینه ۸۰ میلیارد ریال همزمان با ولادت امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش ایمنا، سیدحمید هاشمی در بازدید خبرنگاران از پروژه عمرانی شهری بلوار امیر هفت، مهم‌ترین اهداف شهرداری را ارتقا و توسعه شهری در اجرای پروژه‌های عمرانی بیان و اظهار کرد: پروژه مهم بلوار امیر هفت به‌عنوان یک منطقه کم‌برخوردار یکی از پروژه‌های مهم و ویژه شهری بوده و مورد توجه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه امیدواریم توسعه شهری آمل شدت بیشتری یابد، افزود: شهرداری به همراه سازمان‌های وابسته تلاش دارد تاکنون به نقاطی که بی توجه شده، جهت ارتقا بخشی گام اساسی برداشته شود.

شهردار آمل با اشاره به اینکه برای ارتقا زیرساختی موبایل نیز رایزنی اولیه انجام شده و بزودی مشکل این منطقه رفع می‌شود، گفت: در جهت توسعه مدیریت شهری و ارتقا سیستم‌ها با شفاف‌سازی مناسب و نیروهای کارآمد تا زمانی که هستیم با تلاش و تخصص بیشتری ورود می‌یابیم.

هاشمی اجرای پروژه بلوار امیر هفت را در منطقه کم برخوردار را با هزینه‌ای بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال عنوان و خاطرنشان کرد: این بلوار به طول ۶۵۰ مترمربع پس از یک سال تأخیر با تلاش نیروهای کارآمد پس از چهار ماه به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به ادامه روند پروژه‌های عمرانی در مدیریت شهری آمل عنوان کرد: با همدلی نماینده مردم آمل و سایر نهادهای سیاسی آمل بتوانیم با سرعت بیشتری و با بهره‌مندی از بودجه ملی پروژه‌های مهم ملی را پیش ببریم.

شهردار آمل با بیان اینکه اکنون برخی از پروژه‌ها به دلیل نواقص در پلن و پلن فونی، در اجرای بررسی و مطالعات طراحی و نقشه‌های اولیه هستند، افزود: اتفاقات بسیار خوبی در رفع اشکالات این پروژه‌ها به ویژه پروژه هراز در دست اقدام است و به زودی پروژه‌های مهمی در شهر آمل رقم می‌خورد.

هاشمی گفت: اگر چه با آمدن بیماری منحوس کرونا با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تأکید وزارت کشور باعث تأخیر در اجرای پروژه‌های عمرانی شهری شده است.

منبع: فارس

کد خبر 431411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.