مدیریت پارک بانوان گلپایگان برون سپاری می‌شود

شهرداری گلپایگان گفت: پارک بانوان گلپایگان جهت شناسایی مشکلات اصلی و رفع ‌آن‌ها حدود دو ماه با مدیریت شهرداری اداره می‌شود و سپس برای مدیریت به بخش خصوصی برون‌سپاری می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پیمان شکرزاده امروز (شنبه) در جلسه‌ای پیرامون موضوع پیگیری وضعیت پارک بانوان گلپایگان با بیان اینکه این پارک از عصر یکم تیرماه در اختیار بانوان قرار می‌گیرد، اظهار کرد: پارک بانوان گلپایگان در زمینی به مساحت حدود ۴۰ هکتار و با اختصاص اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال در مجاورت بلوار امام رضا احداث شده است.

وی ادامه داد: این پارک برای ارائه خدمات به بانوان احداث شده و افراد حاضر در آن می‌توانند با استفاده از لباس مناسب به ورزش و تفریح بپردازند؛ رعایت اصول امنیت اجتماعی در احداث، محصور بودن و مشرف نبودن ساختمان‌های اطراف به پارک از ویژگی‌های این مرکز تفریحی و ورزشی است.

شهردار گلپایگان گفت: وجود کارکنان و نگهبانان زن، سیستم آب، برق، گاز، تلفن، سرویس بهداشتی، زمین بازی کودکان، سالن ورزشی، دریاچه، پیست دوچرخه سواری و پیاده روی، بوفه و رستوران، کتابخانه، نمازخانه، سالن اجتماعات و آلاچیق برای برگزاری نشست‌های دوستانه و نیمکت ثابت و سیار از امکانات رفاهی پیش‌بینی شده برای این پارک است که برخی از این امکانات آماده استفاده و تعدادی دیگر به زودی به بهره برداری می‌رسد.

شکرزاده یادآور شد: پارک بانوان گلپایگان جهت شناسایی مشکلات اصلی و رفع آن‌ها حدود دو ماه با مدیریت شهرداری اداره می‌شود و سپس برای مدیریت به بخش خصوصی برون‌سپاری می‌شود.

وی گفت: ایجاد پارک بانوان یکی از مؤلفه‌ای مهم توسعه فرهنگی و از مطالبات مهم بانوان شهر گلپایگان بود که باعث افزایش نشاط بانوان می‌شود، همکاری با بخش خصوصی منشأ ظهور طرح‌ها و ایده‌های نو مبتنی بر نیازهای بانوان است.

شهردار گلپایگان تصریح کرد: زنان در تربیت فرزند و شاکله خانواده نقش تعیین کننده دارند و باید از امکانات فرهنگی، ورزشی و رفاهی و تفریحی برخوردار باشند تا با تقویت روحیه خود در خانواده نقش آفرینی کنند.

شکرزاده گفت: فضایی برای بازی کودکان نیز طراحی و در حال آماده سازی است تا مادران بتوانند با آسایش خاطر از این فضای امن برای ورزش، استراحت و دوچرخه سواری استفاده کنند.

کد خبر 429590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.