فردوسی پور با بارسلونا به شبکه نمایش خانگی می آید

مستند "روز بازی؛ بارسلونا از درون" با روایت عادل فردوسی پور به زودی در "وی او دی"ها منتشر خواهد شد.

به گزارش ایمنا، دقیقاً یک سال از آخرین روزی که عادل فردوسی پور را در قاب تلویزیون و در برنامه ۹۰ دیدیم می‌گذرد. صدا و سیما در همین روزها بود که تصمیم به تعطیلی برنامه ۹۰ گرفت و فردوسی پور از شبکه سه رفت.

به گواه بسیاری از کارشناسان خروج افراد محبوب و تأثیرگذار از صدا و سیما باعث تقویت "وی او دی"ها و شبکه نمایش خانگی شده است. این اتفاق برای عادل فردوسی پور هم رخ داد و ویژه برنامه ال کلاسیکو او که از فیلیمو پخش شد بینندگان بیشتری نسبت به برنامه صدا و سیما داشت!

اکنون عادل به سراغ پروژه‌ای دیگر رفته و به روایت و گویندگی مستند هشت قسمتی «بارسلونا روز بازی» رسیده است. این مستند قرار است در ایام نوروز در سرویس‌های وی‌اودی منتشر شود.

مستند "روز بازی؛ بارسلونا از درون" لحظاتی حساس از فصل ۱۹-۲۰۱۸ باشگاه بارسلونا با تصاویری نزدیک از زندگی بازیکنان این تیم مثل مسی، پیکه، ترشتگن و سوارز را در هشت قسمت به تصویر کشیده است. پیش تر مستندهایی ورزشی نظیر "منچستر سیتی؛ همه یا هیچ" با چنین فرمی ساخته شد و پخش آن از شبکه ورزش و مستند سیما با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

محتوای کاملاً جدید و اختصاصی این مستند که در استودیوی باشگاه بارسلونا تولید شده، دسترسی بی‌سابقه‌ای به لحظات خصوصی و پشت صحنه موفقیت‌ها و چالش‌های تیم را در اختیار مخاطبان می‌گذارد. این مستندِ هشت قسمتی، با نگاهی تازه به فرهنگ و فلسفه بارسا، مسیر باشگاه و بازیکنان را در راه رسیدن به اهدافشان در فصل ۱۹-۲۰۱۸ نمایش می‌دهد و روایت خاص و پر کشش عادل فردوسی‌پور آن را جذاب‌تر کرده است.

بعد از مستندهای دیه‌گو مارادونا و فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸، این سومین مستند دوبله شده توسط عادل فردوسی‌پور است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده می‌شود و تماشای آن از طریق سرویس‌های وی‌اودی مانند فیلیمو امکان پذیر است.

این مستند را عادل فردوسی‌پور به همراه تیم دوبله‌ای که مدیریت آن با وحید منوچهری است روایت کرده و قرار است از پنج شنبه ۲۹ اسفند در فیلیمو منتشر شود.

برنامه انتشار آن در ایام نوروز به ترتیب عبارت است از: قسمت دوم جمعه اول فروردین، قسمت سوم دوشنبه چهارم فروردین، قسمت چهارم چهارشنبه ششم فروردین، قسمت پنجم جمعه هشتم فروردین، قسمت ششم یکشنبه دهم فروردین، قسمت هفتم سه شنبه دوازدهم فروردین و قسمت آخر آن جمعه پانزدهم فروردین.

کد خبر 415454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.