امکان پرداخت الکترونیکی بلیت ناوگان حمل و نقل عمومی مشهد فراهم شد

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار مشهد از فراهم شدن بستر استفاده از خدمات غیرحضوری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ایمنا، شهریار آل‌شیخ در این باره اظهار کرد: هم اکنون در مناطق هشت و ۱۲ شهرداری مشهد تمامی خدمات به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود و در سایر مناطق نیز به دنبال تحقق این مهم و ایجاد این بستر هستیم.

وی ادامه داد: همچنین شهروندان از طریق نرم‌افزارهای موبایلی شهری و سامانه میز خدمت می‌توانند از سامانه‌های شهرداری خدمات مورد نظر را به صورت غیرحضوری دریافت کنند و زمینه انتقال وجه و پرداخت آن نیز در بستر " اپ جامع شهروندی" فراهم شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار مشهد ادامه داد: در ناوگان حمل و نقل عمومی نیز امکان پرداخت الکترونیکی و انجام شارژ فراهم شده و شهروندان به راحتی می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

وی اظهار کرد: همچنین با توجه به فرارسیدن هفته درختکاری برای جلوگیری از مراجعه حضوری شهروندان برای دریافت نهال، ثبت نام توزیع نهال رایگان به شهروندان در هفته درختکاری از طریق اپلیکیشن "شهر من" انجام می‌شود.

آل‌شیخ گفت: کاربران برای ثبت درخواست نهال در اپلیکیشن شهر من باید وارد سرویس مربوطه شده و با پر کردن مشخصات درخواستی اقدام به ثبت نام کنند، در این سرویس امکان مشاهده زمان و مکان‌های توزیع نهال برای شهروندان فراهم شده است.

کد خبر 413079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.