سالن‌های ورزشی گلپایگان تعطیل شد

شهردار گلپایگان گفت: با مصوبه ستاد مدیریت بحران اماکن و سالن‌های ورزشی تعطیل شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از گلپایگان، پیمان شکرزاده امروز (چهارشنبه) در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از ویروس کرونا به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی درون و برون‌شهری در مسیر خمین، اراک و قم با همکاری شبکه بهداشت، آموزش‌های بهداشتی ارائه شد.

وی گفت: در این هفته یک هزار لیتر آب ژاول برای ضد عفونی سرویس‌های بهداشتی سطح شهر گلپایگان خریداری شده است تا به صورت روزانه مکان‌های عمومی ضد عفونی شود.

شهردار گلپایگان با اشاره به تعطیلی چهارشنبه بازار این شهر تا اطلاع ثانوی، تاکید کرد: با مصوبه ستاد مدیریت بحران اماکن و سالن‌های ورزشی نیز تعطیل شد.

شکرزاده گفت: پایانه شهر می‌تواند به مکانی برای انتقال آلودگی تبدیل شود، بنابراین ضد عفونی شدن این مکان یک ساعت پیش از حرکت سرویس‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه تاکسی‌ها و خودروهای عمومی در محل ساختمان موتوری شهرداری گلپایگان ضد عفونی می‌شود، افزود: رانندگان تاکسی باید هر روز برای ضد عفونی به این مکان مراجعه کنند، طبق چک لیستی که به این منظور تهیه شده است اگر هر یک از خودروهای عمومی فاقد تیک سلامت بود، شهروندان نباید از آن استفاده کنند.

شهردار گلپایگان گفت: تمام امکانات تبلیغی شهرداری به منظور آگاهی رسانی در خصوص پیشگیری و کنترل ویروس کرونا بکار گرفته شده است.

کد خبر 412427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.