اعتماد به حمل ونقل عمومی نباید خدشه دار شود

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از تشدید نظارت بر ناوگان مسافربری استان اصفهان با اجرای طرح های جدید خبر داد و گفت: نباید اجازه بدهیم رفتار غیرمسئولانه برخی از افراد به اعتماد مردم به ناوگان حمل ونقل عمومی ضربه بزند.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهدی خضری در جلسه ارتقای ایمنی حمل ونقل ناوگان مسافری استان اصفهان اظهار کرد:  بخشنامه ها و دستورالعمل‌های جدید ارسال شده از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای  بر تشدید نظارت ها در بخش مسافری تاکید دارد.

وی با اشاره به اینکه تشکل‌های صنفی باید از طریق سیستم خودنظارتی، خطاها و بی احتیاطی‌ها را به حداقل برساند، افزود: در واقع انتظار ما از شرکت های مسافربری، مراکز معاینه فنی، رانندگان و تمام دست اندرکاران صنعت حمل ونقل مسافر رفتار مسئولانه تر در قبال مردم است.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان با بیان اینکه نباید اجازه بدهیم رفتار غیرمسئولانه برخی از افراد به اعتماد مردم به ناوگان حمل ونقل عمومی ضربه بزند، گفت: ناوگان حمل ونقل مسافربری استان اصفهان یکی از به روزترین و بهترین ناوگان حمل ونقل مسافر در کشور به شمار می آید.

خضری با تاکید بر همکاری‌های مشترک دولت و بخش خصوصی برای ارتقا ایمنی تردد ناوگان حمل ونقل عمومی تصریح کرد: در این راستا طرح‌های جدید در پایانه‌های مسافربری کاوه و صفه به صورت پایلوت اجرا و گشت های دروازه ای با شدت بیشتری انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه هیچ عذر و بهانه ای برای عدول از قانون در زمینه حمل ونقل مسافر قابل قبول  نیست، گفت: شرکت های مسافربری باید نظارت خود را بر مدیران فنی و همچنین رانندگان افزایش دهند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان نظارت جدی تر مدیران فنی را خواستار شد و تاکید کرد: پیگیری قضایی در انتظار متخلفان این حوزه خواهد بود.

کد خبر 407785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.