اگر مدرکی از فساد مدیران دارید، ارائه دهید

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در مدیریت شهری آماده پاسخگویی هستیم؛ ادعا نداریم نقص وجود ندارد، اما در موضوع مبارزه با فساد جدی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمدرضا حیدری در هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: حضرت زهرا(س) را بانویی نامید که در جامعه آن زمان عربستان، برای نشان دادن جایگاه زنان نقش‌آفرینی کرد، آن حضرت یک کنشگر سیاسی در عصر خود بود که از انصاف و حق‌طلبی دفاع کرد و الگویی برای بانوان پیرو خود شد.

وی با اشاره به سالروز بازگشت امام خمینی (ره) به کشور و سخنرانی در بهشت زهرا، افزود: در سخنان آن روز امام (ره) یک نکته کلیدی دیده می‌شود و آن هم تاکید بر اراده ملی و نقش مردم است؛ امری که باید در آستانه انتخابات مجلس توسط مردم رقم خورده و همگی از این نخستین سخنان امام در آن روز الهام بگیرند.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه در مراسم تشییع شهید سلیمانی، مقام معظم رهبری تاکید داشتند که مردم با اندیشه‌های امام بیعت کردند، گفت: اراده ملی به معنای واقعی بدون هیچ قید و شرط و محدودیت باید در دوم اسفند خود را نشان دهد.

وی با بیان اینکه برای ایجاد انسجام و همدلی باید به الزاماتی پای‌بند باشیم، خاطرنشان کرد: شرایط امروز مشهد در ابعاد مختلف منحصربه‌فرد است اما برخی با اقدامات خود در فضای رسانه‌ای و مجازی با زیرپا گذاشتن انسجام ملی این شرایط را سخت‌تر می‌کنند.

حیدری اضافه کرد: انتشار نامه‌ای محرمانه در فضای رسانه‌ای سبب احضار یک مدیر می‌شود، لیست اتهامات منتشر می‌کنند، برای مدیری دیگر فضاسازی ایجاد می‌شود درحالی که مشخص نیست نگرانی این افراد از چیست.

وی با بیان اینکه بارها اعلام کرده‌ایم اگر مدرک دارید ارائه دهید ما با جان و دل پذیرا هستیم، ادامه داد: در مدیریت شهری آماده پاسخگویی هستیم؛ ادعا نداریم نقص وجود ندارد، اما در موضوع مبارزه با فساد جدی هستیم.

کد خبر 407750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.