رسانه‌ها به جشنواره ابوذر اعتماد کرده‌اند

شهردار مشهد با تاکید بر اهمیت رسانه‌ها در برقراری ارتباط میان مردم و مسئولان گفت: جشنواره ابوذر به شنیدن بهتر صدای مردم کمک می‌کند.

به گزارش ایمنا، محمدرضا کلائی در حاشیه اختتامیه چهارمین جشنواره ابوذر که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار خراسان رضوی، رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد و جمعی از مدیران شهری و استانی برگزار شد، اظهار کرد: جشنواره ابوذر در چند سال گذشته موفق شده است به عنوان یک رویداد رسانه‌ای بزرگ میان اهالی رسانه جای خود را باز کند.

وی افزود: بر اساس آمار ارائه شده هر سال حداقل هزار اثر، نسبت به دوره‌های قبلی به جشنواره ابوذر ارسال می‌شود و کیفیت آثار ارسالی نشان‌دهنده این است که رسانه‌ها به این جشنواره اعتماد پیدا کرده‌اند.

شهردار مشهد با بیان اینکه رسانه‌های رسمی به این جشنواره ورود جدی‌تری پیدا کرده‌اند، تصریح کرد: با نگاه به آثار ارسالی چهارمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر می‌بینیم که آثار قوی و از لحاظ کیفی نیز قابل قبول بوده است.

کلائی ابراز امیدواری کرد که فراتر از اختتامیه جشنواره که تقدیر از ده‌ها اثر برتر است، گردهمایی اهالی رسانه که به نوعی قلب تپنده جامعه هم هستند بتواند به تمامی بخش‌های خدمت‌رسان در حوزه عمومی به مردم، کمک کند.

وی گفت: مدیریت شهری نیز یکی از همین بخش‌های عمومی است که برای خدمات‌رسانی بهتر نیاز به شنیدن صدای مردم دارد، از این رو امیدواریم برگزاری این جشنواره به شنیدن بیشتر صدای مردم و برطرف کردن نیازها و خواسته‌های آن‌ها کمک کند.

کد خبر 403076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.