مرد جوان همسرش را کشت تا طلاقش ندهد

رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی از دستگیری مرد جوان که همسر جوانش را به قتل رسانده بود خبر داد و گفت: مرد جوان وقتی دید همسرش اصرار به جدایی و طلاق دارد در اقدامی تلخ دست به قتل زن جوانش زد و پس از ۱۰ ساعت زندگی در کنار جسد ماجرای قتل را به پدرش لو داد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی، سرهنگ "حسین ابن علی" با اعلام خبر پرونده همسرکشی در منطقه ونک، گفت: ساعت ۱۵:۰۰ روز دوشنبه بیست و ششم آذر ماه امسال مردی با تماس به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی را در جریان کشته شدن عروس ۳۶ ساله اش قرار داد.

وی اضافه کرد: تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند و با ورود به ساختمان وقتی وارد اتاق خواب خانه شدند با جسد زن جوان که با یک پیراهن به قتل رسیده بود روبرو شدند.

رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی ادامه داد: ماموران در ابتدا پدر شوهر قربانی جنایت را که با پلیس تماس گرفته بود هدف تحقیق قرار دادند و این مرد عنوان کرد که ۱۲ سال قبل پسرم که متولد ۱۳۵۷ است با دختر جوان ازدواج کرد و دو فرزند کلاس دوم و نهم دارند و از ۵ ماه قبل بین پسرم و عروسم اختلافاتی رخ داد.

این مقام پلیسی گفت: پدر نگران در ادامه اظهار داشت، ۷ ماه قبل پسرم ادعا کرد که همسرم در غذایش قرص ریخته و قصد کشتن او را داشته است و عروسمان با شنیدن این ادعاها به خانه پدری اش رفت که دخترم ۵ ماه قبل با وساطت توانست آنها را آشتی دهد اما زندگی آنها دیگر مثل قدیم نبود و هر روز با هم اختلاف و درگیری داشتند تا اینکه ظهر امروز پسرم همراه فرزندانش از طبقه بالا به پایین آمد و بچه ها را به من سپرد و ادعا کرد زنش را به قتل رسانده و سپس برای خرید سیگار از خانه خارج شد.

ابن علی افزود: ماموران با اطلاعات به دست آمده و در حالی که احتمال می دادند قاتل ۴۲ ساله به خانه بازگردد محدوده را تحت نظر قرار دادند تا اینکه مرد جوان در کوچه پایین محل جنایت مشاهده شد و وقتی ماموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند، قاتل با ماموران درگیر شده و در نهایت با اقدام ضربتی ماموران این متهم دستگیر شد.

وی افزود: مرد جوان پس از دستگیری به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: شب گذشته با همسرم که اصرار داشت طلاقش دهم درگیر شدم و این بحث و اختلاف تا صبح طول کشید تا اینکه صبح در حالی که فرزندانم در اتاقشان خواب بودند یک پیراهن استریج برداشته و آن را دور گردن زنم انداختم و او را به قتل رساندم.

کلانتر محله گاندی در خصوص اینکه قاتل چند ساعت به دنبال راه برای رهایی از جسد همسرش در خانه بوده گفت: متهم که این قتل را ساعت ۵ صبح سه شنبه رقم زده و تا ظهر به فکر راه حلی برای رهایی از جسد همسرش در خانه مانده و سپس بعد از تحویل دادن فرزندانش به پدرش ماجرای قتل را بازگو کرده است که پدر این جوان نیز در ابتدا با اورژانس و سپس با پلیس تماس گرفته است.

ابن علی گفت: بازپرس ویژه قتل که همراه ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران در صحنه حضور پیدا کرده بودند پس از اعترافات قاتل به قتل همسرش دستور داد تا متهم برای بررسی سلامت روحی و روانی به پزشکی قانونی منتقل شو د.

کد خبر 401767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.