قیمت برق با حذف قبوض کاغذی تغییری نکرده است

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: با تاکید بر اینکه با حذف قبوض کاغذی هیچگونه تغییری در نحوه محاسبه و تعرفه برق مشترکان رخ نداده است، گفت: با اجرای این برنامه تنها قبوض پیامکی و الکترونیکی جایگزین قبوض کاغذی شده و هیچ تغییری در نحوه محاسبه قبض و یا نرخ‌ها اتفاق نیفتاده است.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، محمدحسن متولی‌زاده اظهار کرد: مشترکان می‌توانند با درج شناسه قبض در سایت‌ شرکت‌های توزیع نیروی برق محل زندگی خود و یا با استفاده از اپلیکیشن‌های مربوطه، قبوض خود را به شکل قبلی به همراه تمامی اطلاعات مورد نیاز مشاهده کنند.

وی با اشاره به مشارکت ۹۷ درصدی مردم در اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گفت: مشترکان می‌توانند با درج شناسه قبض در سایت‌ شرکت‌های توزیع نیروی برق محل زندگی خود و یا با استفاده از اپلیکیشن‌های مربوطه قبوض خود را به شکل قبلی به همراه تمامی اطلاعت مورد نیاز مشاهده کنند.

مدیرعامل شرکت توانیر تاکید کرد: با اجرای این طرح سالانه از خروج میلیون‌ها دلار ارز از کشور به منظور واردات کاغذ برای چاپ قبوض برق جلوگیری می‌شود.

متولی‌زاده با اشاره به همکاری مناسب مشترکان به منظور گذر موفق از پیک تابستان ۹۸، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۸۵ درصد مشترکان خانگی و به تعبیری بیش از ۲۵ میلیون خانوار در حد الگوی تعیین شده مصرف داشته‌اند.

کد خبر 392109

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.